Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy 386 Yampol - Khmelnytskyy

11:10 Yampil (Khmelnitska obl.) Przystanek na żądanie
11:16 Tykhomel Przystanek na żądanie
11:21 Vodychky (Khmelnytska obl.) Przystanek na żądanie
11:27 Sushivtsi Przystanek na żądanie
11:33 Zhemelyntsi Przystanek na żądanie
11:41 Mokrovolya Przystanek na żądanie
11:50 Bilogirya (Khmelnytska obl.) Dworzec
11:59 Semeniv (Bilogorskiy r-n) Przystanek na żądanie
12:08 Denysivka (Khmelnytska obl.) Przystanek na żądanie
12:13 Danylivka (Khmelnytska obl.) Przystanek na żądanie
12:19 Turivka (Teofipilskiy r-n) Przystanek na żądanie
12:26 Korovye Przystanek na żądanie
12:35 Teofipol (Khmelnitska obl.) Dworzec ul.Shchorsa, 23
12:43 Pidlisky, Khmelnytska obl Przystanek na żądanie
12:51 Karaina Przystanek na żądanie
13:03 Bazalia Przystanek na żądanie
13:14 Bogdanivka (Khmelnytska obl.) Przystanek na żądanie
13:22 Kupil Przystanek na żądanie
13:31 Gaidaiky (Хмельницька обл.) Przystanek na żądanie
13:41 Pisarivka (Volochiskiy r-n) Przystanek na żądanie
13:46 Viitivtsi (Khmelnytska obl.) Przystanek na żądanie
14:01 Bokyiivka Przystanek na żądanie
14:55 Khmelnytskyi PKS, ul.Vinnitske szose 23
15:00 Khmelnytskyi Dworzec - 2, ul. Shevchenka 66
Przewoźnik: Podllya Tour
Informacje dodatkowe: БАЗ ВХ 0180 АА ATAMAN ВХ 4501 ВМ
Zasady zwrotu: do 240g: 80%
odjazd od 240g do 120g: 50%
odjazd od 120g do 48g: 20%
po 48g: bilet nie podlega zwrotowi

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information