Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy 415 Киев - Созополь

07:00 Kiev Stacja metra "Palats "Ukraina", parking
08:30 Zhytomyr Zarechany village, OKKO gas station
11:00 Vinnytsia Zarvantsy village, Molodezhnaya str.29, gas station WOG
13:00 Khmelnytskyi road N03 Zhytomyr - Chernivtsi 192km/ WOG gas station
14:45 Kamianets-Podilskiy M.Hrushevskyi sq. 2, gas station OKKO
16:45 Chernivtsi Korovia village, Hlavnaya str.9, gas station Lukoil
07:00 Kavarna route Varna - Durankulak
07:40 Balchik Gas Station "Lafi"
08:00 Albena Bus Station
08:10 Kranevo "Top Market" bus station
08:20 Zlatni pyasatsi Управление
08:35 Slanchev Den Bus Station
08:40 Saints Constantine and Helena Parking near complex
09:00 Varna "Poligraphia" bus station
09:30 Kamchia fork to Kamchia
09:40 Byala АЗС у дороги
09:50 Obzor Dworzec
10:10 Slanchev Bryag Parking Doris 200m near bus station, hotel Grand Kamelia 1,2
10:30 Nesebar Hotel Fiesta Panorama
10:35 Ravda post, restaurant Tornado
10:40 Aheloy restaurant Black And White
10:50 Pomorie Bus Station in new town
11:20 Sarafovo zatoczka airport
12:00 Burgas Gas Station Lukoil - circle on the road to Varna
12:25 Chernomorets on the route (under the bridge)
12:40 Sozopol restaurant Cherno more
Przewoźnik: ODD Doris
Zasady zwrotu: do 48g: 90%
odjazd od 48g do 24g: 80%
odjazd od 24g do 12g: 50%
po 12g: bilet nie podlega zwrotowi

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information