Filtry

Cena
Czas odjazdu
00.00god
23.59god
Czas przyjazdu
00.00god
23.59god
Rodzaje połączeń
Rodzaj transportu

Wybór komfortu

Rodzaj komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy 419/2 Kiev - Praha

08:30 Kiev Dworzec PKP "Kiev", ul.S.Petljury 32
10:30 Zhytomyr Dworzec PKS, ul.Kievskaja 93
13:30 Rivne Dworzec, ul. Kijevska 40
17:45 Lviv Dworzec, ul. Strijska 109
20:00 Krakovets cło (UA-PL)
21:00 Jaroslaw Dw. PKS, Plac Więźniów Oświęcimia
22:00 Rzeszow Dw. PKS ul. Grottgera
00:30 Krakow Dworzec autobusowy, ul.Bosacka 18
02:30 Český Těšín cło (CZ-PL)
03:30 Frydek-Mistek Příborská 1000, Opel autosalon
08:00 Brno Bus Station "Zvonarka"
10:00 Praha Bus Station "Florenc"
Przewoźnik: KiyPasTrans, ATP-5
Bagaż: 1 bag up to 20kg(60x40x20)-free, every next from 100 CZK or 50 UAH
Informacje dodatkowe: Permit the carriage of cats and dogs in the presence of all documents (in season - the information necessary to specify), extra pay - 300UAH
Polityka zwrotu: do 48g: 90%
odjazd od 48g do 24g: 80%
odjazd od 24g do 12g: 50%
odjazd od 12g do 2g: 20%
po 2g: bilet nie podlega zwrotowi
Zniżki: 50% Dzieci 5-12 lat
80% Dzieci 0-4 lat

Szukanie trasy Proszę czekać