Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy 436 Chernivtsi - Lviv - Praha

09:00 Kamianets-Podilskiy Dworzec, ul.Knjaziv Koriatovicej 19
10:30 Chortkiv Dworzec, ul.Kopycinесka22
11:14 Terebovlya Dworzec, ul.Knjazja Vasylka 75
11:50 Ternopil PKS, ul.Zywowa 7
14:25 Lviv Dworzec, ul. Strijska 109
16:10 Krakovets cło (UA-PL)
18:45 Rzeszow Dw. PKS ul. Grottgera
21:45 Krakow Dworzec autobusowy, ul.Bosacka 18
23:20 Katowice Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1
02:00 Wroclaw Tymczasowy dworzec autobusowy, ul. Joannitów 13
03:35 Jelenia Gora Przeciw PKS, Aleja Jana Pawla II
04:45 Harrachov cło (CZ-PL)
05:40 Liberec Dworzec, pl. 4, ul.Vaňurova 885/5
06:40 Mlada Boleslav Dworzec, tř. Václava Klementa 1459
07:40 Praha Bus Station "Florenc"
Przewoźnik: EAST WEST EUROLINES
Bagaż: 1 bag up to 40kg(60x50x30)-free, every next from 200 UAH
Informacje dodatkowe: Carriage of animals and bicycles are not allowed
Zasady zwrotu: do 48g: 90%
odjazd od 48g do 24g: 80%
odjazd od 24g do 12g: 50%
odjazd od 12g do 2g: 20%
po 2g: bilet nie podlega zwrotowi
Zniżki: 10% Młodzież poniżej 26 roku życia
10% Grupa od 10 osób
10% Emeryci od 55 lat
10% Klient INFOBUS
10% Klient INFOBUS
10% Klient INFOBUS
10% Klient INFOBUS
50% 1 dziecko do 12 roku życia (tylko z rodzicami)

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information