Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy 442 Винница-Прага

09:00 Vinnytsia PKS, ul. Kyiwska 8
09:25 Vinnytsia Dworzec "Zapadnij", ul.Szosa Chmielnicka 107
11:40 Khmelnytskyi PKS, ul.Vinnitske szose 23
14:00 Ternopil PKS, ul.Zywowa 7
16:25 Lviv Dworzec, ul. Strijska 109
18:00 Krakovets cło (UA-PL)
19:00 Korczowa granica PL-UA
20:10 Rzeszow Dw. PKS ul. Grottgera pl.M
23:30 Krakow Dworzec autobusowy, ul.Bosacka 18
00:35 Katowice Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1
02:00 Ostrava Stacja paliw Shell
03:05 Olomouc Bus Station, Sladkovského 142/37
04:15 Brno Bus Station "Zvonarka"
06:45 Praha Bus Station "Florenc"
Przewoźnik: Grechanyuk Viktor
Bagaż: 1 bag up to 30kg(30x60x80)-free, every next from 100UAH/20PLN
Informacje dodatkowe: Carriage of animal and bicycles is allowed, about extra payment - clarify in dispatcher.
Zasady zwrotu: do 48g: 90%
odjazd od 48g do 24g: 80%
odjazd od 24g do 12g: 50%
odjazd od 12g do 2g: 20%
po 2g: bilet nie podlega zwrotowi
Zniżki: 10% Emeryci od 60 lat
10% Studenti poniżej 25 roku życia
50% Dzieci 4-12 lat
80% Dzieci 0-4 lat

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information