Filtry

Cena
Czas odjazdu
00.00god
23.59god
Czas przyjazdu
00.00god
23.59god
Rodzaje połączeń
Rodzaj transportu

Wybór komfortu

Rodzaj komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy 442 Vinnytsia-Praha

09:00 Vinnytsia PKS, ul. Kyiwska 8
09:25 Vinnytsia Dworzec "Zapadnij", ul.Szosa Chmielnicka 107
11:40 Khmelnytskyi PKS, ul.Vinnitske szose 23
14:00 Ternopil PKS, ul.Zywowa 7
16:25 Lviv Dworzec, ul. Strijska 109
20:10 Rzeszow Dw. PKS ul. Grottgera pl.M
23:30 Krakow Dworzec autobusowy, ul.Bosacka 18
00:35 Katowice Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1
02:00 Ostrava Stacja paliw Shell
03:05 Olomouc Bus Station, Sladkovského 142/37
04:15 Brno Bus Station "Zvonarka"
06:45 Praha Bus Station "Florenc"
Przewoźnik: Grechanyuk Viktor
Bagaż: 1 bag up to 25kg(30x50x100)-free, every next from 200 CZK.
Polityka zwrotu: do 48g: 90%
odjazd od 48g do 24g: 80%
odjazd od 24g do 12g: 50%
odjazd od 12g do 2g: 20%
po 2g: bilet nie podlega zwrotowi
Zniżki: 10% Emeryci od 60 lat
10% Studenti poniżej 25 roku życia
50% Dzieci 4-12 lat
80% Dzieci 0-4 lat

Szukanie trasy Proszę czekać