Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy 477 Хмельницкий - Хуст

12:00 Khmelnytskyi PKS, ul.Vinnitske szose 23
14:40 Ternopil PKS, ul.Zywowa 7
16:20 Rohatin Dworzec, ul.Galycka 8
16:40 Burshtyn Przystanek na żądanie
17:00 Galych Przystanek na żądanie
17:25 Ivano-Frankivsk Dworzec, ul.Gorbachevskogo 14
18:00 Kalush Dworzec, ul.Privokyalna 15
18:40 Dolyna Dworzec, ul.Privokzalna 1
19:51 Vyshkiv (Ivano Frankivska obl.) Przystanek na żądanie
20:25 Mizhgirya Bus Station, 9 Olbrachta str.
20:56 Nizhniy Bystryi Przystanek na żądanie
21:36 Khust Bus Station str. Ivana Franka 118
Przewoźnik: Podllya Tour
Zasady zwrotu: do 240g: 80%
odjazd od 240g do 120g: 50%
odjazd od 120g do 48g: 20%
po 48g: bilet nie podlega zwrotowi

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information