Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy 478 Khust - Khmelnytskiy

10:00 Khust Bus Station str. Ivana Franka 118
10:40 Nizhniy Bystryi Przystanek na żądanie
11:20 Mizhgirya Bus Station, 9 Olbrachta str.
11:51 Vyshkiv (Ivano Frankivska obl.) Przystanek na żądanie
13:10 Dolyna Dworzec, ul.Privokzalna 1
14:00 Kalush Dworzec, ul.Privokyalna 15
14:50 Ivano-Frankivsk Dworzec, ul.Gorbachevskogo 14
15:16 Galych Przystanek na żądanie
15:36 Burshtyn Przystanek na żądanie
16:01 Rohatin Dworzec, ul.Galycka 8
17:40 Ternopil PKS, ul.Zywowa 7
20:00 Khmelnytskyi PKS, ul.Vinnitske szose 23
Przewoźnik: Podllya Tour
Zasady zwrotu: do 240g: 80%
odjazd od 240g do 120g: 50%
odjazd od 120g do 48g: 20%
po 48g: bilet nie podlega zwrotowi

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information