Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy 526 Berezivka - Mykolaiv

11:05 Berezivka (Berezivskiy r-n) Dworzec
11:19 Viktorivka (Berezivskiy r-n) Dworzec
11:27 Chervonoarmiiske (Berezivskiy r-n) Dworzec
11:37 Vynogradivka (Mykolaivska obl.) Dworzec
12:07 Veselynove Dworzec
12:23 Pervenets (Mykolaivska obl.) Dworzec
12:37 Stavky (Veselynovskiy r-n) Dworzec
12:53 Pishanyi Brod (Mykolaivska obl.) Dworzec
12:59 Shyrokolanivka Dworzec
13:10 Stepove (Mykolaivska obl.) Dworzec
13:22 Ulyanivka (Mykolaivska obl.) Dworzec
13:36 Krynychky (Mykolaivska obl.) Dworzec
13:52 Slyvyne (Mykolaivska obl.) Dworzec
14:20 Mykolaiv Dworzec autobusowy Plac Oktiabrskij 21
Przewoźnik: Orion-Avto
Bagaż: 10% from ticket price
Zasady zwrotu: do 2g: 90%
odjazd od 2g do 0g: 80%
Zniżki: 5% Grupa od 5 osób
10% Osoby niepełnosprawne 1-2 grupa
10% Emeryci od 60 lat
20% Zwierzęta mały (w skrzyni)
30% Dzieci 6-12 lat (bez przestrzeni bagażowej)
40% Dzieci 0-6 lat (bez przestrzeni bagażowej)

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information