Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy 53 Gorlitz - Munchen (07:30)

07:30 Gorlitz Hbf
08:20 Bautzen August-Bebel-Platz
09:35 Dresden Hbf, Nordseite, Bayrische Str.
10:45 Chemnitz ZOB
11:35 Zwickau Hbh Hst. Nord
12:20 Plauen Waldfrieden
13:35 Bayreuth Hbf - stan. 5
14:45 Nurnberg airport Lotnisko
16:10 Ingolstadt Nordbahnhof
17:10 München P+R Fröttmaning
17:30 München ZOB
Przewoźnik: Postbus
Bagaż: 1 bag up to 23kg(74,5x49,5x27,5)-free, every next from 10 EUR
Zasady zwrotu: bilet nie podlega zwrotowi

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information