Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy 53 Munchen - Gorlitz (09:00)

09:00 München ZOB
09:30 München Fröttmaning P+R Parkplatz
10:35 Ingolstadt Nordbahnhof
12:05 Nurnberg airport Lotnisko
13:15 Bayreuth Hbf - stan. 5
14:30 Plauen Waldfrieden
15:15 Zwickau Hbh Hst. Nord
16:05 Chemnitz ZOB
17:15 Dresden Hbf, Nordseite, Bayrische Str.
18:25 Bautzen August-Bebel-Platz
19:05 Gorlitz Hbf
Przewoźnik: Postbus
Bagaż: 1 bag up to 23kg(74,5x49,5x27,5)-free, every next from 10 EUR
Zasady zwrotu: bilet nie podlega zwrotowi

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information