Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy 539 Košice - Praha (11:00)

11:00 Košice Dworzec, Stanicne nam. 9
11:35 Prešov Dworzec
13:00 Poprad Dworzec
13:45 Liptovský Mikuláš Dworzec
14:15 Ružomberok Dworzec
15:10 Vrútky Dworzec
15:40 Žilina Dworzec
16:10 Považská Bystrica Dom. sluzieb
16:55 Trenčín Dworzec
18:05 Uherské Hradiště Dworzec
19:40 Brno Bus Station hotel Grang
22:10 Praha Bus Station "Florenc"
Przewoźnik: Student Agency
Zasady zwrotu: do 12g: 75%
po 12g: bilet nie podlega zwrotowi

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information