Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy 539 Praha - Košice (07:50)

07:50 Praha Bus Station "Florenc"
10:35 Brno Bus Station hotel Grang
12:15 Bratislava Bus Station "Mlynske Nivy"
13:30 Nitra Dworzec
14:45 Žiar nad Hronom Dworzec
15:25 Banska Bystrica Dworzec
15:50 Zvolen Bus Station
16:50 Lučenec Dworzec
17:20 Rimavská Sobota Dworzec
18:20 Rožňava Dworzec
19:20 Košice Dworzec, Stanicne nam. 9
Przewoźnik: Student Agency
Zasady zwrotu: do 12g: 75%
po 12g: bilet nie podlega zwrotowi

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information