Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy 539 Praha - Košice (07:00)

07:00 Praha Bus Station "Florenc"
09:45 Brno Bus Station hotel Grang
11:00 Uherské Hradiště Dworzec
12:00 Trenčín Dworzec
12:40 Považská Bystrica Dom. sluzieb
13:10 Žilina Dworzec
13:35 Vrútky Dworzec
14:25 Ružomberok Dworzec
14:55 Liptovský Mikuláš Dworzec
15:40 Poprad Dworzec
16:10 Levoca Dworzec
17:05 Prešov Dworzec
17:40 Košice Dworzec, Stanicne nam. 9
Przewoźnik: Student Agency
Zasady zwrotu: do 12g: 75%
po 12g: bilet nie podlega zwrotowi
Zniżki: 15% Student (Euro26)
15% Student (ISIC)
15% Student (ITIC)
15% Dzieci 0-15 lat

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information