Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy 540 Praha - Amsterdam

23:00 Praha Bus Station "Florenc"
00:20 Plzeň Dworzec, ul.Husova 90
03:05 Nurnberg ZOB, Bahnhofstr. am Adcom-Center
03:20 Nurnberg airport Lotnisko
04:25 Wurzburg Bismarckstrasse
06:05 Frankfurt am Main Hbf. Südseite, Stuttgarter
06:35 Frankfurt am Main airport Lotnisko
08:50 Bonn Thomastrasse
09:20 Köln Międzynarodowy przystanek autobusowy, Gummersbacher Str., Fernbus-Haltestelle (naprzeciwko KölnArena 2)
10:00 Düsseldorf Hbf., Worringerstr.
11:05 Venlo P+R Kaldenkerkerweg near Koel stadium
12:05 Eindhoven Hoek PTT, Post Station Weg
13:05 Breda Central Station - Stationweg
13:50 Rotterdam Conradstraat/Weena
14:40 Utrecht P+R Westraven (Griffioenlaan 1)
15:20 Amsterdam P+R Zeeburg
Przewoźnik: Student Agency
Zasady zwrotu: do 12g: 75%
po 12g: bilet nie podlega zwrotowi
Zniżki: 10% Młodzież poniżej 26 roku życia
10% Emeryci od 60 lat
15% Student
50% Dzieci 0-15 lat

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information