Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy 561 Khmelnytskyy - Slobodka-Smotrychskaya

12:05 Khmelnytskyi Dworzec - 2, ul. Shevchenka 66
12:16 Khmelnytskyi Kamyanetskaya
12:45 Antonivtsi (Khmelnitska obl.) Przystanek na żądanie
12:53 Pravdivka (Khmelnitska obl.) Przystanek na żądanie
13:10 Yarmolyntsi (Khmelnitska obl.) Dworzec
13:17 Tomashivka (Yarmolinetskiy r-n) Przystanek na żądanie
13:22 Yasenivka (Khmelnitska obl.) Przystanek na żądanie
13:28 Sosnivka (Yarmolinetskiy r-n) Przystanek na żądanie
13:33 Kosogirka (Khmelnytska obl.) Przystanek na żądanie
13:39 Tomashivka (Dunaevetskiy r-n) Przystanek na żądanie
13:42 Tynna Przystanek na żądanie
13:49 Lysohirka, Dunayevetskyy r-n Przystanek na żądanie
13:55 Rudka (Dunaevetskiy r-n) Przystanek na żądanie
14:01 Stara Guta (Dunaevetskiy r-n) Przystanek na żądanie
14:07 Balyn (Khmelnytska obl.) Przystanek na żądanie
14:20 Smotrich (Dunaevetskiy r-n) Przystanek na żądanie
14:40 Chorna (Chemerovetskiy r-n) Przystanek na żądanie
14:50 Slobidka-Smotritska Przystanek na żądanie
Przewoźnik: Podllya Tour
Zasady zwrotu: do 240g: 80%
odjazd od 240g do 120g: 50%
odjazd od 120g do 48g: 20%
po 48g: bilet nie podlega zwrotowi

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information