Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy 562 Slobodka-Smotrychskaya - Khmelnytskyy

05:20 Slobidka-Smotritska Przystanek na żądanie
05:35 Chorna (Chemerovetskiy r-n) Przystanek na żądanie
05:55 Smotrich (Dunaevetskiy r-n) Przystanek na żądanie
06:07 Balyn (Khmelnytska obl.) Przystanek na żądanie
06:14 Stara Guta (Dunaevetskiy r-n) Przystanek na żądanie
06:21 Rudka (Dunaevetskiy r-n) Przystanek na żądanie
06:28 Lysohirka, Dunayevetskyy r-n Przystanek na żądanie
06:34 Tynna Przystanek na żądanie
06:40 Tomashivka (Dunaevetskiy r-n) Przystanek na żądanie
06:47 Kosogirka (Khmelnytska obl.) Przystanek na żądanie
06:53 Sosnivka (Yarmolinetskiy r-n) Przystanek na żądanie
06:58 Yasenivka (Khmelnitska obl.) Przystanek na żądanie
07:02 Tomashivka (Yarmolinetskiy r-n) Przystanek na żądanie
07:11 Yarmolyntsi (Khmelnitska obl.) Dworzec
07:23 Pravdivka (Khmelnitska obl.) Przystanek na żądanie
07:31 Antonivtsi (Khmelnitska obl.) Przystanek na żądanie
08:05 Khmelnytskyi Dworzec - 2, ul. Shevchenka 66
Przewoźnik: Podllya Tour
Zasady zwrotu: do 240g: 80%
odjazd od 240g do 120g: 50%
odjazd od 120g do 48g: 20%
po 48g: bilet nie podlega zwrotowi

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information