Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy 616 Кировоград - Киев

19:25 Kirovohrad Bus Station, 1 Olexandrijske s.
19:36 Kirovohrad Bus Station-2, Pravdy ave.1
20:36 Novoukrainka Bus station Kirova str, 191
21:17 Pishanyi Brod (Mykolaivska obl.) Request stop
21:42 Dobrovelychkivka Cheluskintsev str, 125
22:03 Lipnyazhka Request stop
22:14 Tyshkivka (Vinnitska obl.) Request stop
22:45 Novoarchangelsk Bus Station
00:15 Uman Bus Station, 1 Kievskaya str.
01:35 Zhashkiv Dworzec
03:00 Bila Tserkva Bus Stop near tire factory, M-05 87km
04:50 Kiev Dworzec PKS "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja 3
Przewoźnik: VasilkivTransAvto
Bagaż: 1 bag and hand luggage - free of charge, every next - 10% of the ticket price
Zasady zwrotu: do 72g: 75%
odjazd od 72g do 24g: 50%
po 24g: bilet nie podlega zwrotowi

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information