Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy 66 Ochakiv - Vinnytsya

07:15 Mykolaiv Dworzec autobusowy Plac Oktiabrskij 21
08:25 Nova Odesa Kukhareva 8g
09:40 Voznesensk Dworzec, ul. Zovtneva 146
10:25 Yuzhnoukrainsk Dworzec, ul.Druzby Narodov 27
11:40 Pervomaisk (Mykolaivska obl.) Dworzec
12:50 Kryve Ozero Dworzec
13:50 Ulyanivka (Kirovogradska obl.) Dworzec, ul.Privokzalna 10
15:25 Gaivoron (Kirovogradska obl.) Dworzec
15:50 Dzhulynka Dworzec
16:25 Bershad Dworzec
16:50 Balanovka Dworzec
17:10 Obodivka (Vinnitska obl.) Dworzec
17:35 Trostyanets (Velykomyhailivskyi r-n) Dworzec
18:45 Tulchyn Dworzec
19:20 Bratslav Dworzec
19:55 Nemyriv Bus Station, 10 Gorskogo str.
20:50 Vinnytsia PKS, ul. Kyiwska 8
Przewoźnik: Orion-Avto
Bagaż: 10% from ticket price
Zasady zwrotu: do 2g: 90%
odjazd od 2g do 0g: 80%
Zniżki: 5% Grupa od 5 osób
10% Osoby niepełnosprawne 1-2 grupa
10% Emeryci od 60 lat
20% Zwierzęta mały (w skrzyni)
30% Dzieci 6-12 lat (bez przestrzeni bagażowej)
40% Dzieci 0-6 lat (bez przestrzeni bagażowej)

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information