Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy 732 Khmelnytskyy - V.Karabchyev - Gorodok

12:25 Khmelnytskyi PKS, ul.Vinnitske szose 23
12:35 Khmelnytskyi Dworzec - 2, ul. Shevchenka 66
12:48 Khmelnytskyi Kamyanetskaya
12:56 Skarzhentsi, Khmelnytska obl Przystanek na żądanie
13:07 Antonivtsi (Khmelnitska obl.) Przystanek na żądanie
13:14 Pravdivka (Khmelnitska obl.) Przystanek na żądanie
13:31 Yarmolyntsi (Khmelnitska obl.) Dworzec
13:45 PIlniy Oleksinets, Hmelnitska obl Przystanek na żądanie
13:58 Zhyshcynytsi Przystanek na żądanie
14:10 Gorodok, Hmelnitska obl Dworzec
14:22 Lisovody Przystanek na żądanie
14:26 Velyka Yaromyrka Przystanek na żądanie
14:32 Zavadyntsi (Хмельницька обл.) Przystanek na żądanie
14:39 Syrvatintsi Przystanek na żądanie
14:47 Skipche Przystanek na żądanie
15:00 Velykyi Karabychiiv Dworzec
15:10 Skipche Przystanek na żądanie
15:19 Velyka Levada Przystanek na żądanie
15:25 Kupyn Przystanek na żądanie
15:28 Stara Pisochna Przystanek na żądanie
15:32 Papirnya (Khmelnitska obl.) Przystanek na żądanie
15:46 Gorodok, Hmelnitska obl Dworzec
Przewoźnik: Podllya Tour
Informacje dodatkowe: ВХ 3089 АМ, ВХ 0370 ВО, ВХ 8841 АС
Zasady zwrotu: do 240g: 80%
odjazd od 240g do 120g: 50%
odjazd od 120g do 48g: 20%
po 48g: bilet nie podlega zwrotowi

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information