Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy 806 Рим - Вильнюс

15:00 Roma St.Tiburtina, piazzale Ovest, Largo Mazzoni
19:00 Firenze Autostazione Sita,Via Santa Caterina da Siena 17
21:10 Bologna Devanti st.ferroviaria, viale P.Pietramellara
22:50 Padova St.piattaforma 12, viale della Pace
23:20 Venezia Tronchetto Stazione
23:30 Mestre Viale stazione, ATVO bus stop
03:10 Klagenfurt Hbf, Busbhf., St.16
05:30 Graz Hauptbahnhof, Busbhf.
08:30 Wien Vienna International Busterminal Erdberg
10:45 Brno Bus Station "Zvonarka"
15:30 Katowice Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1
17:15 Krakow Dworzec autobusowy, ul.Bosacka 18
19:30 Czestochowa Parking McDonalds, ul.Drogowcow
21:30 Lodz Dworzec Kaliska ul. Włókniarzy 227
23:30 Warszawa PKS Dworzec "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144
01:40 Lomza Plac Niepodległości
02:40 Grajewo Ul. Mickiewicza 1, przed Gimnazjum nr. 2
03:20 Augustow Dworzec autobusowy, rynek Z. Augusta 19
03:50 Suwalki przyst. PGK vis a vis PKS
05:50 Marijampolė Autobusu stotis, ul.Stoties 2 B
06:40 Kaunas Autobusu stotis, Vytauto pr. 24
08:40 Vilnius Autobusu stotis, Sodu g.22
Przewoźnik: UAB Kautra
Bagaż: 1 bag - free, every next from 6EUR
Zasady zwrotu: do 48g: 75%
odjazd od 48g do 6g: 50%
po 6g: bilet nie podlega zwrotowi
Zniżki: 10% Grupa od 6 osób
10% Młodzież poniżej 25 roku życia
10% Emeryci od 60 lat
10% Student
50% Dzieci 0-12 lat

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information