Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy 806 Vilnius - Roma

20:15 Vilnius Autobusu stotis, Sodu g.22
22:00 Kaunas Autobusu stotis, Vytauto pr. 24
22:49 Marijampolė Autobusu stotis, ul.Stoties 2 B
23:05 Suwalki przyst. PGK vis a vis PKS
23:20 Augustow Dworzec autobusowy, rynek Z. Augusta 19
00:05 Grajewo Ul. Mickiewicza 1, przed Gimnazjum nr. 2
01:05 Lomza Plac Niepodległości
03:35 Warszawa PKS Dworzec "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144
05:35 Lodz Dworzec Kaliska ul. Włókniarzy 227
07:35 Czestochowa Parking McDonalds, ul.Drogowcow
09:50 Krakow Dworzec autobusowy, ul.Bosacka 18
11:20 Katowice Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1
16:00 Brno Bus Station "Zvonarka"
18:30 Wien Vienna International Busterminal Erdberg
21:30 Graz Hauptbahnhof, Busbhf.
23:50 Klagenfurt Hbf, Busbhf., St.16
03:30 Mestre Viale stazione, ATVO bus stop
03:40 Venezia Tronchetto Stazione
04:10 Padova St.piattaforma 12, viale della Pace
05:50 Bologna Devanti st.ferroviaria, viale P.Pietramellara
07:50 Firenze Autostazione Sita,Via Santa Caterina da Siena 17
11:50 Roma St.Tiburtina, piazzale Ovest, Largo Mazzoni
Przewoźnik: UAB Kautra
Bagaż: 1 bag - free, every next from 6EUR
Zasady zwrotu: do 48g: 75%
odjazd od 48g do 6g: 50%
po 6g: bilet nie podlega zwrotowi
Zniżki: 10% Młodzież poniżej 25 roku życia
10% Emeryci od 60 lat
10% Grupa od 6 osób
10% Student
50% Dzieci 0-12 lat

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information