Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy 807 815 Брэдфорд - Михаловце

05:00 Bradford William Street, BD1
06:00 Sheffield Brown Street, post code S1
07:30 Derby Dworzec
08:30 Birmingham Paradise Circus Queensway
08:30 Leicester St. Margarets Bus Station, Stop 21,22
08:00 Peterborough Queensgate Bus Station
13:30 Dover Dworzec
19:30 Brussel Dworzec Eurolines
05:00 Plzeň Dworzec, ul.Husova 90
06:00 Praha Bus Station "Florenc"
11:00 Trenčín Dworzec
11:30 Považská Bystrica Dworzec
11:50 Žilina Dworzec
13:50 Ružomberok Dworzec
14:10 Liptovský Mikuláš Dworzec
15:00 Poprad Dworzec
15:30 Levoca Dworzec
16:10 Prešov Dworzec
17:00 Košice Dworzec, Stanicne nam. 9
Przewoźnik: INTERBUS
Bagaż: 1 bag from 5 EUR
Zasady zwrotu: do 24g: 75%
odjazd od 24g do 12g: 50%
po 12g: bilet nie podlega zwrotowi
Zniżki: 14% Młodzież poniżej 26 roku życia
14% Emeryci od 60 lat
38% Dzieci 0-12 lat

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information