Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy 816 Созополь - Харьков

10:00 Sozopol restaurant Cherno more
10:15 Chernomorets on the route (under the bridge)
10:40 Burgas Gas Station Lukoil - circle on the road to Varna
11:00 Sarafovo zatoczka airport
11:20 Pomorie Bus Station in new town
11:30 Aheloy restaurant Black And White
11:35 Ravda post, restaurant Tornado
11:40 Nesebar Hotel Fiesta Panorama
12:00 Slanchev Bryag Parking Doris 200m near bus station, hotel Grand Kamelia 1,2
12:40 Obzor Dworzec
12:50 Byala АЗС у дороги
13:00 Kamchia fork to Kamchia
13:30 Varna "Poligraphia" bus station
13:50 Saints Constantine and Helena Parking near complex
13:55 Slanchev Den Bus Station
14:10 Zlatni pyasatsi Управление
14:20 Kranevo "Top Market" bus station
14:30 Albena Bus Station
14:50 Balchik Gas Station "Lafi"
15:30 Kavarna route Varna - Durankulak
07:45 Mykolaiv Lenina ave. 98/ shopping center "City Center"
15:45 Dnipro Sicheslavinska naberezhna 33, Circus
18:00 Kharkiv Plekhanovska str, 65/ metro station "Sportivnaya"
Przewoźnik: ODD Doris
Bagaż: 1 bag up to 20kg(20x30x60)-free, every next - 30 EUR
Zasady zwrotu: do 48g: 90%
odjazd od 48g do 24g: 80%
odjazd od 24g do 12g: 50%
po 12g: bilet nie podlega zwrotowi

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information