Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy 82 Khmelnytskiy - Voznesensk

08:25 Khmelnytskyi PKS, ul.Vinnitske szose 23
09:30 Letychiv Dworzec, ul.50-ricca Zovtnja 1
10:15 Lityn Dworzec, ul.Rjadanska 7
11:15 Vinnytsia PKS, ul. Kyiwska 8
12:15 Nemyriv Bus Station, 10 Gorskogo str.
13:15 Gaisyn Bus Station, 128 1Tranvya str.
15:05 Uman Bus Station, 1 Kievskaya str.
16:00 Ulyanivka (Kirovogradska obl.) "Yatran"
16:15 Ulyanivka (Kirovogradska obl.) Dworzec, ul.Privokzalna 10
17:15 Kryve Ozero Dworzec
18:25 Pervomaisk (Mykolaivska obl.) Dworzec
19:30 Yuzhnoukrainsk Dworzec, ul.Druzby Narodov 27
20:10 Voznesensk Dworzec, ul. Zovtneva 146
Przewoźnik: Orion-Avto
Bagaż: 10% from ticket price
Zasady zwrotu: do 2g: 90%
odjazd od 2g do 0g: 80%
Zniżki: 5% Grupa od 5 osób
10% Osoby niepełnosprawne 1-2 grupa
10% Emeryci od 60 lat
20% Zwierzęta mały (w skrzyni)
30% Dzieci 6-12 lat (bez przestrzeni bagażowej)
40% Dzieci 0-6 lat (bez przestrzeni bagażowej)

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information