Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy 846402 Бонн - Варшава - Киев

07:40 Bonn International Bus Parking, Rabinstr.
08:25 Köln Międzynarodowy przystanek autobusowy, Gummersbacher Str., Fernbus-Haltestelle (naprzeciwko KölnArena 2)
09:25 Düsseldorf Hbf, Fernbusbahnhof, Worringer Str. 140
10:05 Duisburg ZOB am Hbf, Mercatorstr.
10:35 Essen Dworzec autobusowy, ul. Freiheit
11:20 Dortmund ZOB, Steinstrasse
12:10 Hamm Willy-Brandt-Platz
13:05 Munster Hbf, Bremerplatz
14:10 Osnabruck OB am HBF, Eisenbahnstr. 15
15:15 Bielefeld Bahnhof Brackwede, Eisenbahnstr. 42
19:55 Magdeburg Hbf, Neuer ZOB, Maybachstr.
21:40 Berlin ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
08:30 Warszawa PKS Dworzec "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144
16:00 Kovel Bus Station, 42 bulvar L.Ukrainki
17:20 Lutsk Bus Station, 39 Konyakina str.
18:35 Rivne Dworzec, ul. Kijevska 40
21:35 Zhytomyr Dworzec PKS, ul.Kievskaja 93
23:30 Kiev Dworzec PKS "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja 3
Przewoźnik: Ecolines
Bagaż: 1 bag up to 30kg(50x50x80)-free, every next from 10 EUR.
Zasady zwrotu: do 24g: 80%
odjazd od 24g do 1g: 50%
po 1g: bilet nie podlega zwrotowi

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information