Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy 847001 Riga - Freiburg

18:15 Marijampolė Autobusu stotis, ul.Stoties 2 B
18:55 Augustow Parking przy ul. Koscielnej
20:30 Bialystok Dw. Autobusowy, Monte Casino 8
21:50 Ostrow Mazowiecka ul. Pilata 3 (przy Dw. PKS)
23:20 Warszawa PKS Dworzec "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144
06:45 Berlin ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
08:40 Magdeburg ZOB am Hbf
10:05 Braunschweig Berliner platz,, w pobliżu Dworca Centralnego
11:55 Gottingen Hbf. Berliner Str.
12:35 Kassel Bahnhof Wilhelmshöhe
14:30 Giessen Parking Autobahn Fernbusse, róg Licher Str. i Automeile Str.
15:25 Frankfurt am Main Parkplatz "Conti Park International", Hbf Central Ausgang
16:00 Darmstadt Hbf-West-Seite Zweifalltorweg przy hali parkingowej
16:50 Mannheim ZOB Heinrich-von-Stephan-Str.
17:55 Karlsruhe Hbf, Sudseite, ZOB, Schwarzwaldstr.
18:30 Baden-Baden Hauptbahnhof DB
19:25 Strasbourg Place de l Etoile Dépose autocars de l étoile
19:50 Offenburg Okenstraße 74, near "Kaufland", opposite AVIS
20:50 Freiburg im Breisgau Busbahnhof/Hbf Bussteig 6
Przewoźnik: Ecolines Estonia OU
Bagaż: 1 bag up to 30kg(50x50x80)-free, every next from 10 EUR.
Zasady zwrotu: do 24g: 80%
odjazd od 24g do 1g: 50%
po 1g: bilet nie podlega zwrotowi
Zniżki: 50% Dzieci 5-12 lat (tylko z rodzicami)
50% Dzieci 0-5 lat (tylko z rodzicami)

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information