Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy 847002 Фрайбург - Варшава - Киев

07:30 Freiburg im Breisgau Busbahnhof/Hbf Bussteig 6
08:30 Offenburg Okenstraße 74, near "Kaufland", opposite AVIS
09:00 Strasbourg Place de l Etoile Dépose autocars de l étoile
09:55 Baden-Baden Hauptbahnhof DB, Ooser Bahnhofstraße between 5 and 7
10:35 Karlsruhe Hbf, Sudseite, ZOB, Schwarzwaldstr.
11:45 Mannheim ZOB Heinrich-von-Stephan-Str.
12:35 Darmstadt Hbf-West-Seite Zweifalltorweg przy hali parkingowej
13:20 Frankfurt am Main Parkplatz "Conti Park International", Hbf Central Ausgang
14:15 Giessen Parking Autobahn Fernbusse, róg Licher Str. i Automeile Str.
16:10 Kassel Bahnhof Wilhelmshöhe
16:55 Gottingen Hbf. Berliner Str.
18:30 Braunschweig ZOB am Hbf., Berliner Platz
20:00 Magdeburg Hbf, Neuer ZOB, Maybachstr.
22:00 Berlin ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
08:00 Warszawa PKS Dworzec "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144
16:00 Kovel Bus Station, 42 bulvar L.Ukrainki
17:20 Lutsk Bus Station, 39 Konyakina str.
18:35 Rivne Dworzec, ul. Kijevska 40
21:35 Zhytomyr Dworzec PKS, ul.Kievskaja 93
23:30 Kiev Dworzec PKS "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja 3
Przewoźnik: ECOLINES
Zasady zwrotu: do 24g: 80%
odjazd od 24g do 1g: 50%
po 1g: bilet nie podlega zwrotowi

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information