Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy 878 Хмельницкий - Почаев

08:10 Khmelnytskyi PKS, ul.Vinnitske szose 23
09:15 Starokostiantyniv Dworzec, ul.Knjazja Ostrovskoho 2
09:41 Velykiy Chernyatyn Przystanek na żądanie
09:51 Antoniny Przystanek na żądanie
10:05 Antoniny Dworzec
10:36 Volytsya-Polyova Przystanek na żądanie
10:51 Korovye Przystanek na żądanie
11:00 Teofipol (Khmelnitska obl.) Dworzec
11:07 Korovye Przystanek na żądanie
11:23 Denysivka (Khmelnytska obl.) Przystanek na żądanie
11:45 Bilogirya (Khmelnytska obl.) Dworzec
12:15 Yampil (Khmelnitska obl.) Przystanek na żądanie
12:41 Katerynivka (Ternopilska obl.) Przystanek na żądanie
13:15 Kremenets Dworzec, ul.Dubenska 138
13:40 Pochaiv Dworzec
Przewoźnik: Podillya Tour
Zasady zwrotu: do 240g: 80%
odjazd od 240g do 120g: 50%
odjazd od 120g do 48g: 20%
po 48g: bilet nie podlega zwrotowi

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information