Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy 879 Pochaiv - Khmelnitskiy

14:15 Pochaiv Dworzec
14:40 Kremenets Dworzec, ul.Dubenska 138
15:06 Katerynivka (Ternopilska obl.) Przystanek na żądanie
15:40 Yampil (Khmelnitska obl.) Przystanek na żądanie
16:10 Bilogirya (Khmelnytska obl.) Dworzec
16:16 Denysivka (Khmelnytska obl.) Przystanek na żądanie
16:26 Korovye Przystanek na żądanie
16:50 Teofipol (Khmelnitska obl.) Dworzec
17:05 Korovye Przystanek na żądanie
17:16 Volytsya-Polyova Przystanek na żądanie
17:35 Antoniny Dworzec
17:41 Antoniny Przystanek na żądanie
17:56 Velykiy Chernyatyn Przystanek na żądanie
18:20 Starokostiantyniv Dworzec, ul.Knjazja Ostrovskoho 2
19:10 Khmelnytskyi PKS, ul.Vinnitske szose 23
Przewoźnik: Podillya Tour
Zasady zwrotu: do 240g: 80%
odjazd od 240g do 120g: 50%
odjazd od 120g do 48g: 20%
po 48g: bilet nie podlega zwrotowi

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information