Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy 91 Aalborg - Aachen

07:15 Aalborg Dworzec
09:00 Aarhus Dw. Autobusowy, (Rutebilstation, Fredensgade 45)
10:00 Vejle TDC Truckcenter
10:30 Kolding Dworzec autobusowy stan. 18
11:45 Flensburg ZOB, südliche Holmpassage
14:15 Hamburg ZOB am Hbf
16:30 Hannover ZOB am Hbf, Raschplatz
18:45 Bielefeld Bahnhof Brackwede, Eisenbahnstr. 42
20:15 Dortmund ZOB am Hbf, Bstg. 1-8
21:15 Düsseldorf ZOB am Hbf
22:00 Köln airport Terminal 2, near 13 line of S-Bahn
23:00 Aachen Wilmersdorfer Straße
Przewoźnik: Postbus
Bagaż: 1 bag up to 23k (74,5x49,5x27,5)-free, every next from 10 EUR
Zasady zwrotu: bilet nie podlega zwrotowi

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information