Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy 91 Liege - Matera

09:15 Liege Piazza Guillemins
11:15 Luxemburg Park and Ride
11:35 Esch-sur-Alzette Aloyse Meyer Acciaierie
12:20 Metz Boulevard POINCARE'
16:10 Basel Badisch Bahnhof Mc Donald's
17:05 Olten Dworzec autobusowy
06:21 Cerignola Transfer
06:30 Cerignola Via Del Mandorlo c/o TAMOIL
06:50 Canosa di Puglia Viale I° Maggio c/o Stadio Com.
07:20 Lavello Terminal bus S.S. 93
07:40 Venosa Via Diaz c/o Pensiline
08:15 Spinazzola Piazza Plebiscito
08:40 Gravina in Puglia C.Di Vittorio 230
08:55 Altamura P.zza De Napoli
09:15 Matera Via Don L.Sturzo Chiesa S.Paolo
Przewoźnik: Marino Autolinee
Bagaż: 2 bag up to 30kg (140 cm)-free
Zasady zwrotu: do 48g: 70%
po 48g: bilet nie podlega zwrotowi
Zniżki: 15% Młodzież poniżej 25 roku życia
15% Emeryci od 60 lat
40% Dzieci 0-11 lat

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information