Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy 916 Созополь - Ивано-Франковск - Львов

13:00 Sozopol restaurant Cherno more
13:15 Chernomorets on the route (under the bridge)
13:40 Burgas Gas Station Lukoil - circle on the road to Varna
14:00 Sarafovo zatoczka airport
14:20 Pomorie Bus Station in new town
14:30 Aheloy restaurant Black And White
14:35 Ravda post, restaurant Tornado
14:40 Nesebar Hotel Fiesta Panorama
15:00 Slanchev Bryag Parking Doris 200m near bus station, hotel Grand Kamelia 1,2
15:40 Obzor Dworzec
15:50 Byala АЗС у дороги
16:00 Kamchia fork to Kamchia
16:30 Varna "Poligraphia" bus station
16:50 Saints Constantine and Helena Parking near complex
16:55 Slanchev Den Bus Station
17:10 Zlatni pyasatsi Управление
17:20 Kranevo "Top Market" bus station
17:30 Albena Bus Station
17:50 Balchik Gas Station "Lafi"
18:30 Kavarna route Varna - Durankulak
11:30 Chernivtsi Korovia village, Hlavnaya str.9, gas station Lukoil
13:15 Kolomyya Karpatska str. 142-b / Gas station OKKO
15:00 Ivano-Frankivsk ul. Kalushske shosse 2d / stcija paliw WOG
15:30 Kalush Ivano-Frankivska str, 140 / Gas station OKKO
17:00 Stryi Bolekhivska str, 49/ Gas station OKKO
18:00 Lviv Naukova str., 35a, parking near Silpo market
Przewoźnik: ODD Doris
Bagaż: 1 bag up to 20kg(20x30x60)-free, every next - 30 EUR
Zasady zwrotu: do 48g: 90%
odjazd od 48g do 24g: 80%
odjazd od 24g do 12g: 50%
po 12g: bilet nie podlega zwrotowi

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information