Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy A03 Польша - Лечче

05:00 Bialystok Dworzec BIACOMEX, ul. Bohaterów Monte Cassino
09:00 Sanok Dworzec PKP, ul. Dworcowa 4
06:55 Lviv Dworzec, ul. Strijska 109
06:00 Hrubieszów Parking przy markecie Stokrotka
06:30 Krasnystaw Parking po przeciwnej stronie dw. PKP
09:30 Annopol Dworzec autobusowy
10:30 Legnica Dworzec PKS, ul.Dworcowa
09:30 Walbrzych Parking przy hotelu “Sudety” ul.Parkowa
09:00 Krasnik dworzec PKS
18:00 Rivne Dworzec, ul. Kijevska 40
06:10 Lomza Dw. PKS
07:00 Zamosc Dw. PKS st.0
10:00 Swidnica Dw. PKS ul. Kolejowa st. nr 7
07:00 Chelm dworzec PKS
09:30 Rymanow Stacja BP
12:00 Wroclaw Tymczasowy dworzec autobusowy, ul. Joannitów 13
09:45 Ozarow Dworzec autobusowy
09:30 Janow Lubelski Dworzec PKS
13:30 Opole Zajazd U Dziadka, Strzelecka 55
10:30 Ostrowiec Swietokrzyski Parking za Hotelem “Accademia”
10:00 Nisko Plac Wolności
07:45 Tomaszow Lubelski Dw. PKS
10:00 Krosno Dworzec PKS, ul. Naftowa, stanowisko międzynarodowe
06:50 Ostroleka dworzec PKS
08:30 Lublin Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia, st.0
10:30 Dzierzoniow Dw.PKS przy PKP
14:15 Strzelce Opolskie hotel Leśny
07:50 Pułtusk Dworzec autobusowy
09:30 Pulawy Dworzec PKS, stan. 8, ul. Lubelska
12:00 Wroclaw Tymczasowy dworzec autobusowy, ul. Joannitów 13
11:00 Starachowice dworzec zachodni PKS
10:20 Stalowa Wola Dworzec PKS
08:45 Lubaczów Parking Dw.PKS przystanek "Wagabunda"
15:00 Gliwice Dw. PKS, ul. Pionierów 8
10:45 Jaslo Dworzec PKP przystanek Wagabunda
10:45 Radom dworzec PKS
09:30 Warszawa PKS Dworzec "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144
09:00 Przemysl CMPA ul. Czarnieckiego,37 Przystanek "Wagabunda"
11:00 Tarnobrzeg Dworzec PKS
11:40 Lodz Kaliska-Dw.PKP, ul.Karolewska 55 (przed wejściem głównym)
11:15 Baranów Sandomierski Dw. PKS przystanek „Wagabunda”
11:10 Biecz Przystanek MZK / PKS Rynek
11:30 Skarzysko-Kamienna Przystanek miedzynarodowy nr 6 obok Dw.PKP
09:45 Jaroslaw Dworzec PKP stanowisko Wagabunda
12:50 Piotrkow Trybunalski Dw. PKS
15:15 Zabrze Pl. Warszawski
10:00 Przeworsk Dworzec PKS
11:30 Gorlice Dawny dworzec kolejowy - ul. Bardiowska 4
11:40 Mielec Dw. PKS przystanek „Wagabunda”
12:15 Kielce Dworzec PKS
15:30 Bytom Stanowisko przy Dworcu autobusowym obok PKP, Plac Wolskiego 1
11:50 Grybow przystanek autobusowy, ul. Topolowa
13:30 Radomsko dworzec PKS
10:30 Lancut Stacja Orlen przy drodze A4
12:45 Jedrzejow Przystanek kom. miejskiej przy rondzie
11:00 Rzeszow Dw. PKP, przystanek Wagabundy
14:15 Czestochowa Dw. PKP od ul. generala K.Pilsudskiego
12:30 Nowy Sacz Dw. PKS, st 3 lub 4
11:30 Ropczyce Dworzec PKS
15:00 Sosnowiec Parking ul. Baczyńskiego 2
13:00 Limanowa Dworzec autobusowy st. nr 1 BT LimaTur
13:30 Mszana Dolna Dworzec PKS
12:00 Debica Dworzec PKP
12:15 Pilzno Parking przy barze TAURUS
14:00 Myslenice Dworzec PKS, ul. Słoneczna
12:45 Tarnow Dw. PKP, przystanek Wagabunda
13:30 Brzesko Dworzec autobusowy, ul. Uczestników Ruchu Oporu
15:30 Katowice Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 8
16:00 Chorzow Stacja paliw, DTS 55, pomiedzy salonami Ford i Toyota
13:45 Bochnia Dw. PKP, ul. Poniatowskiego
14:30 Krakow Dworzec autobusowy, ul.Bosacka 18
16:30 Tychy Hotel “Tychy”
15:00 Chrzanów Stacja paliw Shell, ul. Trzebińska 72
17:00 Pszczyna Parking przy hotelu „IMPERIUM”, ul. Bielska 54
17:30 Bielsko-Biała Dworzec PKS, dolna płyta, ul. Warszawska
18:10 Cieszyn Сerpací stanice ARGE, ul. Graniczna
00:59 Maribor Dw.Autobusowy, ul. Mlinska 1
01:45 Celje stacja benzynowa LOPATA (przy zjeździe Celje Zachód)
02:45 Ljubljana Dw.Autobusowy, Trg Osvobodilne Fronte 4, st.28
04:00 Gorizia Piazzale Martiri della Liberta d’Italia
05:30 Venezia Dworzec kolejowy hotel Plaza via stazione 36
05:30 Mestre Dworzec kolejowy hotel Plaza via stazione 36
06:00 Padova Parking Via Sarpi Fra 'Paolo 9 out against H. Al Cason
06:30 Ferrara Dw.Kolejowy Viale Casellina
07:00 Bologna Autostazione di Bologna – Piazza XX Settembre, 6
08:00 Ravenna Dw.Kolejowy Piazzale Farini
08:45 Cesena Dw.Kolejowy Via Europa
09:15 Rimini Via A. Fada ( centro studi )
10:45 Ancona Dw. Kolejowy Piazza Rosetti
11:30 Civitanova Marche Stacja benzynowa Esso, Via Silvio Pellico 46
12:15 San Benedetto del Tronto Dw.Kolejowy Via Antonio Gramesci
13:30 Pescara Dw.Kolejowy Piazza Vittoria
14:45 Termoli Dw.Kolejowy Piazza Garibaldi
15:45 Foggia Dw.Kolejowy
18:00 Bari Staz. FS-Via G.Capruzzi
19:00 Taranto Dw.Kolejowy Piazza Liberta
20:15 Brindisi Dworzec kolejowy
21:00 Lecce Parking na wprost hotelu Tiziano
Przewoźnik: Agat
Bagaż: 2 bags up to 30kg 90x75x25 cm free
Informacje dodatkowe: Carriage of animals is not allowed
Zasady zwrotu: do 336g: 90%
odjazd od 336g do 72g: 75%
odjazd od 72g do 24g: 50%
odjazd od 24g do 0g: 10%
Zniżki: 10% Emeryci od 60 lat
10% Student (ISIC)
10% Młodzież poniżej 26 roku życia
50% Dzieci 0-12 lat

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information