Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy A04 Польша - Турин

05:00 Bialystok Dw. Autobusowy, Monte Casino 8
09:00 Krasnik dworzec PKS
09:00 Krasnik dworzec PKS
06:00 Hrubieszów Parking przy markecie Stokrotka
06:30 Krasnystaw dworzec PKP
14:00 Bielsko-Biała Dworzec PKS, dolna płyta, ul. Warszawska
13:10 Ustron Polana Parking przy Supermarkecie POLANA ul. 3 Maja
09:00 Sanok Dworzec PKP, ul. Dworcowa 4
14:00 Warszawa PKS Dworzec "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144
06:55 Lviv Dworzec, ul. Strijska 109
06:10 Lomza Dw. PKS
09:30 Annopol Dworzec autobusowy
09:30 Janow Lubelski Dworzec PKS
07:00 Zamosc Dw. PKS st.0
07:00 Chelm dworzec PKS
14:20 Czechowice-Dziedzice Dworzec PKS, ul. Niepodległości
13:15 Ustron Parking-sklep LIDL, ul. Ludwika Kojzara
09:30 Rymanow Stacja BP
16:15 Lodz Kaliska-Dw.PKP, ul.Karolewska 55 (przed wejściem głównym)
06:50 Ostroleka dworzec PKS
09:45 Ozarow Dworzec autobusowy
10:00 Nisko Plac Wolności
07:45 Tomaszow Lubelski Dw. PKS
08:30 Lublin Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia, st.0
14:40 Pszczyna Baza BP "Globus" ul. Nałkowskiej 17
13:30 Skoczow Stare Targowisko, ul. Pawła Stalmacha
10:00 Krosno Dworzec PKS, ul. Naftowa, stanowisko międzynarodowe
17:20 Sieradz Dworzec PKS, ul. Jana Pawła II 20
10:05 Krosno Przystanek `WAGABUNDA`, Dw. PKP
18:50 Olesnica Dw.PKS
07:50 Pułtusk Dworzec autobusowy
10:20 Stalowa Wola Dworzec PKS
08:45 Lubaczów Parking Dw.PKS przystanek "Wagabunda"
09:30 Pulawy Dworzec PKS, stan. 8, ul. Lubelska
10:30 Ostrowiec Swietokrzyski Parking za Hotelem “Accademia”
15:00 Tychy Hotel “Tychy”
13:45 Cieszyn Parking przy dworcu PKP, ul. Bobrecka
11:00 Tarnobrzeg Dworzec PKS
09:00 Przemysl ul. Czarnieckiego CMPA WAGABUNDA
10:45 Radom dworzec PKS
09:30 Warszawa PKS Dworzec "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144
11:00 Starachowice dworzec zachodni PKS
14:20 Jastrzebie-Zdroj Dworzec PKS, ul. Arki Bożka
10:45 Jaslo Dworzec PKP przystanek Wagabunda
11:15 Baranów Sandomierski Dw. PKS przystanek „Wagabunda”
09:45 Jaroslaw Dworzec PKP stanowisko Wagabunda
11:30 Skarzysko-Kamienna Przystanek miedzynarodowy nr 6 obok Dw.PKP
11:40 Lodz Kaliska-Dw.PKP, ul.Karolewska 55 (przed wejściem głównym)
14:40 Wodzislaw Slaski PKS ul. Targowa
11:10 Biecz Przystanek MZK / PKS Rynek
11:40 Mielec Dw. PKS przystanek „Wagabunda”
10:00 Przeworsk Dworzec PKS
12:15 Kielce Dworzec PKS
12:50 Piotrkow Trybunalski Dw. PKS
14:55 Zory Dworzec PKS
11:30 Gorlice Dawny dworzec kolejowy - ul. Bardiowska 4
10:30 Lancut Stacja Orlen przy drodze A4
12:45 Jedrzejow Przystanek kom. miejskiej przy rondzie
13:30 Radomsko dworzec PKS
15:10 Rybnik Parking przed DW.PKP, ul. Dworcowa
11:50 Grybow przystanek autobusowy, ul. Topolowa
11:00 Rzeszow Dw. PKP, przystanek Wagabundy
14:15 Czestochowa Dw. PKP od ul. generala K.Pilsudskiego
15:40 Raciborz dworzec PKS
12:30 Nowy Sacz Dw. PKS, st 3 lub 4
11:30 Ropczyce Dworzec PKS
15:00 Sosnowiec Parking ul. Baczyńskiego 2
16:00 Polska Cerekiew Przystanek przy sklepie RTV AGD
13:00 Limanowa Dworzec autobusowy st. nr 1 BT LimaTur
12:00 Debica Dworzec PKP
16:30 Kedzierzyn-Kozle Dw. PKS, ul. Czerwińskiego
13:30 Mszana Dolna Dworzec PKS
12:15 Pilzno Parking przy barze TAURUS
14:00 Myslenice Dworzec PKS, ul. Słoneczna
12:45 Tarnow Dw. PKP, przystanek Wagabunda
15:30 Katowice Dw. PKS
13:30 Brzesko Dworzec autobusowy, ul. Uczestników Ruchu Oporu
13:45 Bochnia Dw. PKP, ul. Poniatowskiego
14:30 Krakow Dworzec autobusowy, ul.Bosacka 18
15:00 Chrzanów Stacja paliw Shell, ul. Trzebińska 72
16:00 Chorzow Stacja paliw, DTS 55, pomiedzy salonami Ford i Toyota
16:30 Bytom Stanowisko przy Dworcu autobusowym obok PKP, Plac Wolskiego 1
16:45 Zabrze Pl. Warszawski
17:00 Gliwice Dw. PKS, ul. Pionierów 8
17:30 Strzelce Opolskie hotel Leśny
18:00 Opole Zajazd U Dziadka, Strzelecka 55
19:45 Wroclaw Tymczasowy dworzec autobusowy, ul. Joannitów 13
21:00 Legnica Dworzec PKS, ul.Dworcowa
21:45 Boleslawiec Stacja paliw "Lotos", ul.Zgorzelecka 16
22:30 Jędrzychowice Stacja paliw Shell, Jedrzychowice 98b
02:45 Nurnberg ZOB, Bahnhofstr./ Käte-Strobel-Str., ADCOM Center
04:30 München Bus Station "Hackerbrücke"
06:45 Innsbruck Hbf (Busbahnhof peron G)
08:30 Bolzano Przystanek Bus Turistici, via Alto Adige
09:15 Trento Lungadige Monte Grappa 18
10:30 Verona Via Cardinale, przystanek Bus Linee plac za kościołem
11:30 Brescia Autostazione Ciba Via Solferino
12:15 Bergamo Piazza Marconi - obok stan. 0
13:00 Milano Terminal Bus Milano - Lampugnano, Via G.Natta
14:45 Torino Autostazione Corso Vittorio Emanuele 131
Przewoźnik: Agat
Bagaż: 2 bag up to 30kg(90x75x25)- free
Informacje dodatkowe: Carriage of animals is not allowed
Zasady zwrotu: do 336g: 90%
odjazd od 336g do 72g: 75%
odjazd od 72g do 24g: 50%
odjazd od 24g do 0g: 10%
Zniżki: 10% Emeryci od 60 lat
10% Młodzież poniżej 26 roku życia
10% Student (ISIC)
50% Dzieci 0-12 lat

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information