Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy A05 Poland - Palermo

05:00 Bialystok Dworzec BIACOMEX, ul. Bohaterów Monte Cassino
06:30 Krasnystaw Parking po przeciwnej stronie dw. PKP
09:00 Sanok Dworzec PKP, ul. Dworcowa 4
09:00 Krasnik dworzec PKS
18:00 Rivne Dworzec, ul. Kijevska 40
10:30 Legnica Dworzec PKS, ul.Dworcowa
09:30 Walbrzych Parking przy hotelu “Sudety” ul.Parkowa
06:00 Hrubieszów Parking przy markecie Stokrotka
06:55 Lviv Dworzec, ul. Strijska 109
09:00 Krasnik dworzec PKS
09:30 Rymanow Stacja BP
09:30 Janow Lubelski Dworzec PKS
07:00 Chelm dworzec PKS
09:30 Annopol Dworzec autobusowy
10:00 Swidnica Dw. PKS ul. Kolejowa st. nr 7
07:00 Zamosc Dw. PKS st.0
12:00 Wroclaw Tymczasowy dworzec autobusowy, ul. Joannitów 13
06:10 Lomza Dw. PKS
08:30 Lublin Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia, st.0
09:45 Ozarow Dworzec autobusowy
10:00 Krosno Dworzec PKS, ul. Naftowa, stanowisko międzynarodowe
13:30 Opole Zajazd U Dziadka, Strzelecka 55
06:50 Ostroleka dworzec PKS
10:30 Dzierzoniow Dw.PKS przy PKP
10:00 Nisko Plac Wolności
07:45 Tomaszow Lubelski Dw. PKS
10:30 Ostrowiec Swietokrzyski Parking za Hotelem “Accademia”
14:15 Strzelce Opolskie hotel Leśny
09:30 Pulawy Dworzec PKS, stan. 8, ul. Lubelska
08:45 Lubaczów Parking Dw.PKS przystanek "Wagabunda"
12:00 Wroclaw Tymczasowy dworzec autobusowy, ul. Joannitów 13
10:20 Stalowa Wola Dworzec PKS
07:50 Pułtusk Dworzec autobusowy
11:00 Starachowice dworzec zachodni PKS
09:00 Przemysl ul. Czarnieckiego CMPA WAGABUNDA
10:45 Jaslo Dworzec PKP przystanek Wagabunda
11:00 Tarnobrzeg Dworzec PKS
09:30 Warszawa PKS Dworzec "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144
10:45 Radom dworzec PKS
15:00 Gliwice zajezdnia PKS ul. Pionierów 8
09:45 Jaroslaw Dworzec PKP
11:10 Biecz Przystanek MZK / PKS Rynek
11:15 Baranów Sandomierski Dworzec, ul. Fabryczka/ul. Krakowska
11:30 Skarzysko-Kamienna Przystanek miedzynarodowy nr 6 obok Dw.PKP
15:15 Zabrze Pl. Warszawski
11:40 Lodz Kaliska-Dw.PKP, ul.Karolewska 55 (przed wejściem głównym)
12:50 Piotrkow Trybunalski Dw. PKS
15:30 Bytom Stanowisko przy Dworcu autobusowym obok PKP, Plac Wolskiego 1
10:00 Przeworsk Dworzec PKS
12:15 Kielce Dworzec PKS
11:30 Gorlice Dawny dworzec kolejowy - ul. Bardiowska 4
11:40 Mielec Dw. PKS przystanek „Wagabunda”
11:50 Grybow przystanek autobusowy, ul. Topolowa
13:30 Radomsko dworzec PKS
10:30 Lancut Stacja Orlen przy drodze A4
12:45 Jedrzejow Przystanek kom. miejskiej przy rondzie
11:00 Rzeszow Dw. PKP, przystanek Wagabundy
12:30 Nowy Sacz Dw. PKS, st 3 lub 4
14:15 Czestochowa Dw. PKP od ul. generala K.Pilsudskiego
13:00 Limanowa Dworzec autobusowy st. nr 1 BT LimaTur
15:00 Sosnowiec Parking ul. Baczyńskiego 2
11:30 Ropczyce Dworzec, stan. B.P. Batory
12:00 Debica Dworzec PKP
13:30 Mszana Dolna Dworzec PKS
14:00 Myslenice Dworzec PKS, ul. Słoneczna
12:15 Pilzno Parking przy barze TAURUS
12:45 Tarnow Dw. PKP, przystanek Wagabunda
13:30 Brzesko Dworzec autobusowy, ul. Uczestników Ruchu Oporu
14:30 Krakow Dworzec autobusowy, ul.Bosacka 18
15:00 Chrzanów Stacja paliw Shell, ul. Trzebińska 72
15:30 Katowice Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1
16:00 Chorzow Stacja paliw, DTS 55, pomiedzy salonami Ford i Toyota
16:30 Tychy Hotel “Tychy”
17:00 Pszczyna Parking przy hotelu „IMPERIUM”, ul. Bielska 54
17:30 Bielsko-Biała Dworzec PKS, dolna płyta, ul. Warszawska
18:10 Cieszyn Сerpací stanice ARGE, ul. Graniczna
20:00 Brno Bus Station Street. Benešova, opposite the Grand Hotel
02:30 Villach Hauptbahnhof
04:00 Udine Autostaz. Viale Europa Unita
05:30 Venezia Mestre - Stacja Total Erg di Manente Silvano, Rotonda Marghera
05:30 Mestre Stacja Total Erg di Manente Silvano, Rotonda Marghera
06:00 Padova Parking Via Sarpi Fra 'Paolo 9 out against H. Al Cason
06:30 Ferrara Dw.Kolejowy Viale Casellina
07:00 Bologna Autostazione di Bologna – Piazza XX Settembre, 6
09:00 Firenze Piazzale Montelungo, przystanek autobusowy
12:30 Roma Autostazione Tiburtina
15:30 Napoli Parcheggio Metropark via Corso Arnaldo Lucci
16:30 Salerno Piazza Concordia
19:30 Cosenza Dw. Kolejowy - Vagliolise
20:30 Lamezia Terme Dworzec kolejowy
21:00 Vibo Valentia Terminal Bus scuola di Polizia
22:00 Reggio di Calabria Lido Stacja Paliw Q8
22:20 Villa San Giovanni Dw. Kolejowy
23:20 Messina Dworzec kolejowy
00:45 Catania Dworzec kolejowy, przystanek AGAT
01:45 Siracusa Dworzec kolejowy
Przewoźnik: Agat
Bagaż: 2 bags up to 30kg 90x75x25 cm free
Informacje dodatkowe: Carriage of animals is not allowed
Zasady zwrotu: do 336g: 90%
odjazd od 336g do 72g: 75%
odjazd od 72g do 24g: 50%
odjazd od 24g do 0g: 10%
Zniżki: 10% Dzieci 13-26 lat
10% Emeryci od 60 lat
10% Student (ISIC)
50% Dzieci 0-12 lat

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information