Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy Alchevsk - Odessa

07:00 Alchevsk Dworzec Ukrtelekom
09:00 Lugansk Dworzec ul. Oboronnaya, 28
10:00 Krasnodon Velika Kishenya, ul.Kotova, 16
12:00 Izvarino (Luganskaya obl.) customs UA
14:00 Donetsk (Rostovskaya obl.) customs RU
19:10 Rossosh Request stop
23:20 Shebekino Request stop
06:05 Nehoteievka (Belgorodskij r-n) customs RU
06:25 Goptovka customs UA
07:00 Kharkiv "McDonalds" (ul. Poltawa Way, 57)
10:20 Dnipro Zelezniční stanice, obszar Petrovskogo 1
12:00 Zaporizhia Dworzec, Prospekt Lenina 20
14:10 Melitopol Dworzec, ul.Dzerzynskogo 204A
16:40 Nova Kakhovka Dworzec ul.Yuzhnaya
18:30 Kherson Dworzec Yug, ul. Privokzalnaya, 1
20:35 Mykolaiv Monument T-34
21:40 Odessa Dworzec Italyanskiy bulvar, 5
Przewoźnik: AstraTravel
Bagaż: 1 bag up to 30kg (100x50x30) - free , every next up to 15kg or 0.25m 50 UAH
Zasady zwrotu: do 48g: 90%
odjazd od 48g do 24g: 50%
odjazd od 24g do 2g: 20%
po 2g: bilet nie podlega zwrotowi
Zniżki: 10% Dzieci 0-8 lat
99% Dzieci 0-3 (bez miejsca)

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information