Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy BG00 Лондон - Гамбург - София

11:00 Aachen Wilmersdorfer Straße
12:30 Köln airport Flughafen ZOB
14:00 Essen ZOB bei HbF
15:00 Dortmund ZOB, Steinstrasse
12:00 Hamburg Zentral Omnibus Bahnhof
13:45 Bremen ZOB, Internationale
15:30 Hannover Dworzec autobusowy, Rundestraße 12
17:30 Kassel ICE-Bahnhof Kassel-Wilhelmshohe
19:00 Eisenach Parking, Julius-Lippold-Straße
20:00 Erfurt Fur den Fernverkehr in der Kurt-Schumacher Strasse
20:30 Weimar Hoffmann-von-Fallersleben-Straße
21:00 Jena Dworzec autobusowy "Paradies"
22:30 Hof Hauptbahnhof, Haltestelle 5
23:30 Bayreuth GII Goethestrasse
00:30 Nurnberg ZOB
01:45 Regensburg Hbf, Bahnhofstraße
03:15 Passau Hbf. Bedarfshaltestelle
06:00 Wien Stadion Center, Engerthstr. 242
21:00 Sofia Dw.autobusowy "Serdika"
Przewoźnik: Radina VIP
Bagaż: 1 bag -free, every next from 5 EUR.
Zasady zwrotu: do 48g: 90%
odjazd od 48g do 24g: 80%
po 24g: bilet nie podlega zwrotowi
Zniżki: 10% Emeryci
10% Studenti poniżej 26 roku życia
30% Dzieci 7-12 lat
50% Dzieci 3-7 lat
99% Dzieci 0-3 lat

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information