Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy Bucuresti - Dortmund

04:30 Bucuresti Dworzec autobusowy Rahova Sos. Alexandriei nr.164
06:00 Ploiesti Autogara Sud
08:00 Brasov Autogara Bartolomeu
09:15 Fagaras B-dul Unirii 13
11:00 Sibiu Dworzec autobusowy Turnișor
12:00 Sebes Autogara Voltrans
13:30 Deva Autogara Plus Com, Piața Gării 2
15:30 Lugoj Dworzec autobusowy Atlassib
16:30 Timisoara Autogara Atlassib,Calea Dorobantilor nr. 59
17:30 Arad Dworzec autobusowy Transdara
10:00 Nurnberg ZOB, Rothenburger Str.
13:00 Heilbronn Hafenstraße 7
14:30 Mannheim ZOB Heinrich-von-Stephan-Str.
15:30 Frankfurt am Main Pforzheimer Straße 5
16:15 Giessen Licher Straße
17:00 Siegen Siegerlandhalle
18:00 Gummersbach Busbahnhof Dieringshausen
19:00 Köln Międzynarodowy przystanek autobusowy, Gummersbacher Str., Fernbus-Haltestelle (naprzeciwko KölnArena 2)
20:00 Düsseldorf Hbf., Worringerstr.
20:45 Essen Dworzec autobusowy, ul. Freiheit
22:00 Dortmund ZOB
Przewoźnik: Atlassib
Bagaż: 2 bag up to 40kg-free, every next 1 kg - 1.5 EUR
Zasady zwrotu: do 1g: 90%
Zniżki: 10% Student
50% Dzieci 4-12 lat
80% Dzieci 0-4 lat

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information