Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy BusTaxi Винница-Либерец

09:00 Vinnytsia Dworzec "Zapadnij", ul.Szosa Chmielnicka 107
12:00 Khmelnytskyi PKS, ul.Vinnitske szose 23
13:10 Volochysk Przystanek na żądanie
13:30 Pidvolochisk Przystanek na żądanie
14:30 Ternopil PKS, ul.Zywowa 7
17:00 Lviv Dworzec PKP, ul. Dvorcova 1, AS №8
15:30 Zolochiv Przystanek na żądanie
04:00 Olomouc Bus Station, Sladkovského 142/37
02:30 Frydek-Mistek Przystanek na żądanie
05:00 Brno Bus Station "Zvonarka"
05:30 Velké Meziříčí Przystanek na żądanie
06:20 Jihlava Request stop (112 km)
06:30 Humpolec Przystanek na żądanie
07:30 Praha Bus Station "Florenc"
09:00 Mlada Boleslav Przystanek na żądanie
10:00 Liberec Dworzec, ul.Vaňurova 885/5
Przewoźnik: PP Koval Volodymyr
Zasady zwrotu: do 48g: 90%
odjazd od 48g do 24g: 80%
odjazd od 24g do 12g: 50%
odjazd od 12g do 2g: 20%
po 2g: bilet nie podlega zwrotowi
Zniżki: 10% Emeryci
10% Student
20% Dzieci 13-17 lat
50% Dzieci 5-12 lat
50% Osoby niepełnosprawne
99% Dzieci 0-5 lat

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information