Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy Chernivtsi - Jelenia Góra

18:00 Chernivtsi Bus Station, 219 Golovna str.
20:30 Kolomyya Bus Station, Antonenka-Davydovycha str.15
22:00 Ivano-Frankivsk Dworzec, ul.Gorbachevskogo 14
23:30 Rohatin Dworzec, ul.Galycka 8
01:10 Lviv Dworzec, ul. Strijska 109
01:35 Lviv Dworzec PKP, ul. Dvorcova 1, AS №8
03:50 Przemysl ul. Czarnieckiego CMPA WAGABUNDA
04:25 Rzeszow CMP Wagabunda , Dw PKP , Plac Dworcowy
07:00 Krakow Dworzec autobusowy, ul.Bosacka 18
08:30 Katowice Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1
10:10 Opole Dworzec autobusowy, ul. 1 Maja 4
11:50 Wroclaw Dw. PKS, ul. Sucha 1/11
13:50 Jelenia Gora Dw. PKS, ul. Obrońców Pokoju 1B
Przewoźnik: Prykarpatskyy Express
Bagaż: Hand luggage 5 kg 60×40×20 sm, bag do 30 kg, every next 15kg 5 EUR.
Informacje dodatkowe: Carriage of dogs is possible, extra pay - 20-100% of ticket price
Zasady zwrotu: do 48g: 90%
odjazd od 48g do 24g: 80%
odjazd od 24g do 12g: 50%
odjazd od 12g do 2g: 20%
po 2g: bilet nie podlega zwrotowi

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information