Filtry

Cena
Czas odjazdu
00.00god
23.59god
Czas przyjazdu
00.00god
23.59god
Rodzaje połączeń
Rodzaj transportu

Wybór komfortu

Rodzaj komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy Chernivtsi-Praha

09:00 Chernivtsi Bus Station, 219 Golovna str.
10:00 Sniatyn ul. Vinnichenka 1
11:00 Kolomyya Bus Station, Antonenka-Davydovycha str.15
12:25 Ivano-Frankivsk Bus Station, 30 Zaliznichna str.
13:15 Kalush Dworzec, ul.Privokyalna 15
14:05 Dolyna Dworzec, ul. Sevchenka 1A
14:55 Stryi Bus Station, 7 Vokzalnaya str.
16:00 Lviv Dworzec, ul. Strijska 109
19:50 Rzeszow Dw. PKS ul. Grottgera
23:00 Krakow Dworzec autobusowy, ul.Bosacka 18
00:30 Katowice Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1
02:00 Ostrava Stacja paliw Shell
03:30 Olomouc Sladkovskeho 142/37
05:00 Brno Bus Station "Zvonarka"
08:00 Praha Bus Station "Florenc"
Przewoźnik: PKP Denysivka-Plus
Bagaż: 1 bag up to 50kg-free, every next 1kg from 30 UAH
Informacje dodatkowe: Small dogs are allowed, full ticket price, for more infromation contact call-center
Polityka zwrotu: do 48g: 90%
odjazd od 48g do 24g: 80%
odjazd od 24g do 12g: 50%
odjazd od 12g do 2g: 20%
po 2g: bilet nie podlega zwrotowi
Zniżki: 5% Młodzież poniżej 26 roku życia
5% Emeryci od 60 lat
20% Dzieci 4-12 lat
99% Dzieci 0-4 lat

Szukanie trasy Proszę czekać