Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy Dnipro-Vinnytsia-Szczecin

11:00 Vinnytsia PKS, ul. Kyiwska 8
13:10 Khmelnytskyi PKS, ul.Vinnitske szose 23
14:30 Pidvolochisk Dworzec, ul.Ternopilska 15A
15:30 Ternopil PKS, ul.Zywowa 7
17:50 Lviv Dworzec, ul. Strijska 109
20:20 Krakovets cło (UA-PL)
20:20 Korczowa granica PL-UA
22:00 Rzeszow Dw. PKS ul. Grottgera
00:40 Krakow Dworzec autobusowy, ul.Bosacka 18
02:40 Kielce ul. Czarnowska 12
04:20 Piotrkow Trybunalski Ul.Polskiej Organizacji Wojskowej 12
05:20 Lodz Dworzec Kaliska ul. Włókniarzy 203/205
08:20 Torun Dąbrowskiego 26
09:20 Bydgoszcz Dworzec PKS, ul. Jagiellońska 58
13:20 Szczecin Dworzec autobusowy, Plac Grodnicki 1
Przewoźnik: Grechanyuk Viktor
Bagaż: 1 bag up to 30kg(30x60x80)-free, every next from 100UAH/20PLN
Informacje dodatkowe: Carriage of animal and bicycles is allowed, about extra payment - clarify in dispatcher.
Zasady zwrotu: do 48g: 90%
odjazd od 48g do 24g: 80%
odjazd od 24g do 12g: 50%
odjazd od 12g do 2g: 20%
po 2g: bilet nie podlega zwrotowi
Zniżki: 10% Studenti poniżej 26 roku życia
10% Emeryci
50% Dzieci 0-12 lat

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information