Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy Dolyna - Lodz

17:00 Dolyna Dworzec, ul.Privokzalna 1
17:30 Rozhniativ Dworzec, ul.Vitovskeho 2
17:50 Broshniv Dworzec, ul.22 sicnja 138a
18:20 Kalush Dworzec, ul.Privokyalna 15
19:35 Ivano-Frankivsk Dworzec, ul.Gorbachevskogo 14
20:45 Rohatin Dworzec, ul.Galycka 8
22:45 Lviv Dworzec PKP, ul. Dvorcova 1, AS №8
00:20 Krakovets cło (UA-PL)
00:30 Korczowa granica PL-UA
01:30 Stalowa Wola Dworzec PKS, ul.Okulickiego 3
02:10 Sandomierz ul. 11 listopada 30
03:10 Ostrowiec Swietokrzyski Dworzec PKP, ul. Żabia 40
04:00 Radom Zolkiewskiego 26-600 parking near gas station Orlen and Bedronka Shop
06:10 Warszawa PKS Dworzec "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144
08:00 Lodz Dworzec Kaliska ul. Włókniarzy 203/205
Przewoźnik: Fedak I.M.
Bagaż: 10% of the ticket price
Informacje dodatkowe: Driver: +38066 666 85 00, +38 098 377 88 78+38063 221 08 57
Zasady zwrotu: do 48g: 90%
odjazd od 48g do 24g: 80%
odjazd od 24g do 12g: 50%
odjazd od 12g do 2g: 20%
po 2g: bilet nie podlega zwrotowi

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information