Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy E-770 Poland - Germany - Netherlands

08:55 Przemysl ul. Czarnieckiego CMPA WAGABUNDA
06:00 Hrubieszów Parking przy markecie Stokrotka
09:00 Sanok Dworzec PKP, ul. Dworcowa 4
09:30 Janow Lubelski Dworzec PKS
06:30 Krasnystaw Parking po przeciwnej stronie dw. PKP
09:00 Krasnik dworzec PKS
14:00 Bielsko-Biała Stacja paliw BP ul.Warszawska 16 (naprzeciwko PKS)
13:10 Ustron Parking przy supermarkecie POLANA, ul.3 Maja
14:00 Warszawa PKS Dworzec "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144
16:30 Kalisz Dw.PKP
06:10 Dortmund Fernbus Haltestelle, Steinstraße 39
09:00 Przemysl dworzec PKS
07:00 Zamosc Dw. PKS st.0
09:30 Rymanow Stacja BP
10:00 Nisko Plac Wolności
07:00 Chelm dworzec PKS
09:30 Annopol Dworzec autobusowy
14:20 Czechowice-Dziedzice Dworzec PKS, ul. Niepodległości
13:15 Ustron Parking-sklep LIDL, ul. Ludwika Kojzara
16:15 Lodz Kaliska-Dw.PKP, ul.Karolewska 55 (przed wejściem głównym)
17:00 Ostrow Wielkopolski Dworzec PKS, ul. Dworcowa 16
06:50 Essen Hbf., Südseite, Fernreisebusbahnhof,/Freiheit
09:45 Jaroslaw Dworzec PKP stanowisko Wagabunda
07:45 Tomaszow Lubelski Dw. PKS
10:00 Krosno Dworzec PKS, ul. Naftowa, stanowisko międzynarodowe
10:20 Stalowa Wola Dworzec PKS
08:30 Lublin Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia, st.0
09:45 Ozarow Dworzec autobusowy
14:40 Pszczyna Baza BP "Globus" ul. Nałkowskiej 17
13:30 Skoczow Stare Targowisko, ul. Pawła Stalmacha
17:20 Sieradz Dworzec PKS, ul. Jana Pawła II 20
18:50 Olesnica Dw.PKS
07:30 Düsseldorf Hbf, Fernbusbahnhof, Worringer Str. 140
10:00 Przeworsk Dworzec PKS
08:45 Lubaczów Parking Dw.PKS przystanek "Wagabunda"
10:05 Krosno Parking przy dw. PKP, wjazd od ul. Lniarskiej i Kolejowej
11:00 Tarnobrzeg Dworzec PKS
09:30 Pulawy Dworzec PKS, stan. 8, ul. Lubelska
10:30 Ostrowiec Swietokrzyski Parking za Hotelem “Accademia”
15:00 Tychy zatoka MPK przy Hotelu Tychy, ul.Jana Pawła II
13:45 Cieszyn Parking przy dworcu PKP, ul. Bobrecka
18:00 Kepno Dworzec PKS stan. 1, ul Broniewskiego
08:00 Monchengladbach Hbf / alter Busbahnhof-Hindenburgstr
10:15 Lancut Stacja Orlen przy drodze A4
10:45 Jaslo Dworzec PKP przystanek Wagabunda
11:15 Baranów Sandomierski Dworzec, ul. Fabryczka/ul. Krakowska
10:45 Radom dworzec PKS
11:00 Starachowice dworzec zachodni PKS
14:20 Jastrzebie-Zdroj Dworzec PKS, ul. Arki Bożka
08:30 Venlo Central station
11:00 Rzeszow Dw. PKP, przystanek Wagabundy
11:10 Biecz Przystanek MZK / PKS Rynek
11:40 Mielec Dw. PKS przystanek „Wagabunda”
11:30 Skarzysko-Kamienna Przystanek miedzynarodowy nr 6 obok Dw.PKP
12:50 Piotrkow Trybunalski Dw. PKS
14:40 Wodzislaw Slaski PKS ul. Targowa
09:10 Eindhoven Parking P1, za dw. kolejowym ul. Dorgelolaan
11:30 Ropczyce Dworzec, stan. B.P. Batory
11:30 Gorlice Dawny dworzec kolejowy - ul. Bardiowska 4
12:15 Kielce Dworzec PKS
13:30 Radomsko dworzec PKS
14:55 Zory Dworzec PKS
10:30 Breda Central Station - Stationslaan
12:00 Debica Dworzec PKP
11:50 Grybow przystanek autobusowy, ul. Topolowa
12:45 Jedrzejow Przystanek kom. miejskiej przy rondzie
14:15 Czestochowa Dw. PKP od ul. generala K.Pilsudskiego
15:10 Rybnik Parking przed DW.PKP, ul. Dworcowa
11:15 Rotterdam Busstation Conradstraat
12:15 Pilzno Parking przy barze TAURUS
12:30 Nowy Sacz Dw. PKS, st 3 lub 4
15:00 Sosnowiec Parking ul. Baczyńskiego 2
15:40 Raciborz dworzec PKS
12:20 Amsterdam dworzec autobusowy Eurolines Duivendrecht, Stationsplein
12:30 Tarnow Stacja MĄDEL ul. Mostowa 14
13:00 Limanowa Dworzec autobusowy st. nr 1 BT LimaTur
16:00 Polska Cerekiew Przystanek przy sklepie RTV AGD
12:45 Tarnow dworzec PKS, ul. Dworcowa, /stanowisko międzynarodowe/
13:30 Mszana Dolna Dworzec PKS
16:30 Kedzierzyn-Kozle Dw. PKS, ul. Czerwińskiego
13:30 Brzesko Dworzec autobusowy, ul. Uczestników Ruchu Oporu
14:00 Myslenice Dworzec PKS, ul. Słoneczna
18:00 Krapkowice Stacja LOTOS, przy drodze 45 Krapkowice-Opole (między Strzelcami Op, a Opolem)
13:45 Bochnia Dw. PKP, ul. Poniatowskiego
14:30 Krakow Dworzec autobusowy, ul.Bosacka 18
15:00 Chrzanów Stacja paliw Shell, ul. Trzebińska 72
15:30 Katowice Dw. PKS
15:45 Chorzow Stacja Mądeltrans, ul.H.Wieniawskiego, Chorzów-Batory
16:00 Chorzow Stacja paliw, DTS 55, pomiedzy salonami Ford i Toyota
16:15 Bytom Stanowisko przy Dworcu autobusowym obok PKP, Plac Wolskiego 1
16:30 Zabrze Pl. Warszawski
17:00 Gliwice Dw. PKS, ul. Pionierów 8
17:45 Strzelce Opolskie hotel Leśny
18:15 Opole Dw. PKS, ul. 1 Maja 4, stan.1
20:00 Wroclaw Tymczasowy dworzec autobusowy, ul. Joannitów 13
21:15 Legnica Nowodworska 30A
22:15 Olszyna Stacja Orlen, zjazd z autostrady Łęknica/Żary przy drodze nr 12
03:30 Hannover Dworzec autobusowy, Rundestraße 12
04:45 Bielefeld ZOB bei Hbf Brackwede
07:15 Bochum Wittener Straße, under the railway bridge
08:00 Duisburg Otto-Keller-Straße
08:15 Moers Hbf- Südseite, Willy Brandt Platz
08:45 Krefeld Hbf, Südseite
10:00 Köln airport Terminal 2, near 13 line of S-Bahn
10:30 Bonn Thomastrasse
Przewoźnik: EUROLINES-MĄDELTRANS
Zasady zwrotu: do 72g: 90%
odjazd od 72g do 24g: 50%
odjazd od 24g do 0g: 5%
Zniżki: 10% Młodzież poniżej 26 roku życia
10% Emeryci od 55 lat
50% Dzieci 0-12 lat

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information