Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy EU0330 Киев - Штутгарт

08:45 Kiev Dworzec PKP "Kiev", ul.S.Petljury 32
10:00 Kiev Dworzec "Dachnaja", pr.Peremogy 142
12:00 Zhytomyr Dworzec PKS, ul.Kievskaja 93
13:00 Novohrad-Volynskyi Dworzec, ul.Sevcenka 45
14:00 Rivne Dworzec, ul. Kijevska 40
15:30 Lutsk Bus Station, 39 Konyakina str.
17:00 Kovel Stacja benzynowa "Maveks"
20:00 Yagodyn cło (UA-PL)
22:00 Dorohusk CLO POL-UKR
08:00 Dresden Hbf., Bayerische Strasse
09:30 Leipzig Hbf.,Goethestr
11:10 Jena Haltest. Jena Winzerla (Bedarfshaltestelle)
12:00 Erfurt Hbf., st.4
13:00 Eisenach Parkpl. in d. Waldhausstr. Bf. (Bedarfshaltestelle)
15:00 Giessen Licher-Str. an der Automeile A485
16:00 Frankfurt am Main Hbf., OB, Bussteig 7-9
17:30 Mannheim ZOB Heinrich-von-Stephan-Str.
18:45 Karlsruhe Hbf, ZOB
20:00 Stuttgart airport Airport Busterminal SAB
Przewoźnik: Eurovoyage
Bagaż: 2 bag 60x40x40 cm, - free, every next from 100 UAH
Zasady zwrotu: do 24g: 90%
po 24g: bilet nie podlega zwrotowi
Zniżki: 10% Osoby niepełnosprawne 1 grupa
10% Emeryci od 65 lat
10% Student (ISIC)
10% Grupa od 10 osób
50% Dzieci 0-12 lat

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information