Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy EU0330 Штутгарт - Киев

08:00 Stuttgart airport Airport Busterminal SAB
09:15 Karlsruhe Hbf, ZOB
10:30 Mannheim ZOB Heinrich-von-Stephan-Str.
12:00 Frankfurt am Main Hbf., OB, Bussteig 7-9
13:00 Giessen Licher-Str. an der Automeile A485
15:00 Eisenach Parkpl. in d. Waldhausstr. Bf. (Bedarfshaltestelle)
16:00 Erfurt Zentrale Omnibusbahnhof (ZOB), Bussteig 4 (HBf)
16:50 Jena Haltest. Jena Winzerla (Bedarfshaltestelle)
18:30 Leipzig Hbf.,Goethestr
20:00 Dresden Hbf., Bayerische Strasse
06:00 Dorohusk CLO POL-UKR
08:00 Yagodyn cło (UA-PL)
11:00 Kovel Stacja benzynowa "Maveks"
12:00 Lutsk Bus Station, 39 Konyakina str.
13:00 Rivne Dworzec, ul. Kijevska 40
14:15 Novohrad-Volynskyi Dworzec, ul.Sevcenka 45
15:20 Zhytomyr Dworzec PKS, ul.Kievskaja 93
16:30 Kiev Dworzec "Dachnaja", pr.Peremogy 142
17:00 Kiev Dworzec PKP "Kiev", ul.S.Petljury 32
Przewoźnik: Eurovoyage
Bagaż: 1 bag 60x40x40 cm, - free, every next from 5-15 EUR
Zasady zwrotu: do 24g: 90%
po 24g: bilet nie podlega zwrotowi
Zniżki: 10% Grupa od 10 osób
10% Osoby niepełnosprawne 1 grupa
10% Emeryci od 65 lat
10% Student (ISIC)
50% Dzieci 0-12 lat

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information