Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy EU0331 Kiev - Koln

08:45 Kiev Dworzec PKP "Kiev", ul.S.Petljury 32
10:00 Kiev Dworzec "Dachnaja", pr.Peremogy 142
11:45 Zhytomyr Dworzec PKS, ul.Kievskaja 93
12:50 Novohrad-Volynskyi Dworzec, ul.Sevcenka 45
14:15 Rivne Dworzec, ul. Kijevska 40
15:15 Lutsk Bus Station, 39 Konyakina str.
16:15 Kovel Stacja benzynowa "Maveks"
19:00 Yagodyn cło (UA-PL)
21:00 Dorohusk CLO POL-UKR
10:30 Berlin ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
12:15 Magdeburg Hbf, Neuer ZOB, Maybachstr.
13:25 Braunschweig ZOB Pavilion, Berliner Platz
14:25 Hannover Hbf. OB, Bussteig 4-5
15:55 Bielefeld Bahnhof Brackwede, Eisenbahnstr. 42
17:10 Unna ZOB, Busst. C
17:30 Dortmund Fernbus Haltestelle, Steinstraße 39
18:10 Essen Dworzec autobusowy, ul. Freiheit
18:40 Duisburg Otto-Keller-Straße
19:15 Düsseldorf Hbf., Fernbusbhf., Worringer Str.
20:00 Köln airport Terminal 2, near 13 line of S-Bahn
Przewoźnik: Eurovoyage
Bagaż: 2 bag 60x40x40 cm, - free, every next from 100 UAH
Zasady zwrotu: do 24g: 90%
po 24g: bilet nie podlega zwrotowi
Zniżki: 10% Grupa od 10 osób
10% Osoby niepełnosprawne 1 grupa
10% Emeryci od 65 lat
10% Student (ISIC)
50% Dzieci 0-12 lat

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information