Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy Gdansk - Boryspil

00:20 Gdansk Dw.PKS ul.3 Maja 12
05:30 Warszawa PKS Dworzec "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144
08:00 Lublin Dworzec autobusowy, ul. Al. Tysiąclecia 6
09:00 Krasnik Przystanek autobusowy ul. Narutowicza (rondo)
11:00 Rzeszow Dw. PKP, Plac Dworcowy
12:00 Jaroslaw Dw. PKS, Plac Więźniów Oświęcimia
16:00 Lviv ul.Kuznevyča 2
19:00 Rivne Dworzec, ul. Kijevska 40
21:00 Novohrad-Volynskyi Dworzec, ul.Sevcenka 45
22:00 Zhytomyr Dworzec PKS, ul.Kievskaja 93
23:30 Kiev Dworzec "Dachnaja", pr.Peremogy 142
01:00 Boryspil Dworzec, ul.Kievskiy shlyakh 84
Przewoźnik: Transbusexpress
Bagaż: 1 bag up to 30kg-free, every next kg 1 EUR.
Zasady zwrotu: do 48g: 90%
odjazd od 48g do 24g: 80%
odjazd od 24g do 12g: 50%
odjazd od 12g do 2g: 20%
po 2g: bilet nie podlega zwrotowi
Zniżki: 10% Grupa od 6 osób
10% Emeryci od 60 lat
10% Młodzież poniżej 26 roku życia
50% Dzieci 4-12 lat
99% Dzieci 0-4 lat

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information