Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy Köln - Kiev

07:00 Köln airport Terminal 2, near 13 line of S-Bahn
09:00 Hamburg ZOB am Hbf
07:35 Bremen Dworzec kolejowy, Breitenweg 13
07:50 Düsseldorf Hbf., Worringerstr.
08:20 Duisburg Otto-Keller-Straße
08:50 Essen ZOB bei HbF
09:20 Dortmund ZOB, Steinstrasse
09:50 Hamm HBF, Rückseite, Unionstr.
10:50 Bielefeld Bahnhof Brackwede, Eisenbahnstr. 42
12:20 Hannover Dworzec autobusowy, Rundestraße 12
13:20 Braunschweig ZOB am Hbf., Berliner Platz
14:20 Magdeburg ZOB, Konr.-Adenauer-Platz
17:00 Berlin ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
04:00 Korczowa granica PL-UA
05:30 Krakovets cło (UA-PL)
07:00 Lviv Dworzec, ul. Strijska 109
11:45 Rivne Dworzec, ul. Kijevska 40
13:00 Zhytomyr Dworzec PKS, ul.Kievskaja 93
15:00 Kiev Dworzec "Dachnaja", pr.Peremogy 142
15:30 Kiev Dworzec PKP "Kiev", ul.S.Petljury 32
Przewoźnik: EuroClub
Bagaż: 1 bag up to 40kg - free
Informacje dodatkowe: Carriage of 1 small dog in a cage, with documents - full ticket price, bicycles - in disassembled state for 30 EUR. Passengers on the day before departure should learn from the carrier number of the bus and come to land 30 minutes before departure.
Zasady zwrotu: do 168g: 85%
odjazd od 168g do 72g: 70%
odjazd od 72g do 24g: 50%
po 24g: bilet nie podlega zwrotowi
Zniżki: 5% Grupa od 6 osób
10% Emeryci od 60 lat
10% Osoby niepełnosprawne 1-2 grupa
10% Młodzież od 13-18 roku życia
30% Dzieci 11-12 lat
50% Dzieci 0-10 lat

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information